ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

W SUWAŁKACH 

OSIEDLA DOMÓW JEDNORODZINNYCH


 

Urząd Miejski w Suwałkach organizuje w I, II, III i IV kwartale 2020 r. z domków jednorodzinnych kolejną zbiórkę odpadów wielkogabarytowych oraz opakowań po farbach, olejach, rozpuszczalnikach, które należy zgromadzić w czarnych workach. Odpady te należy wystawić:

-   w przypadku domów jednorodzinnych - przed posesję



Wywóz odpadów wielkogabarytowych w I, II i III sektorze Suwałk,

przez PGK w Suwałkach Sp. z o.o.  nastąpi w następujących terminach:


 

 

 
ULICE

 
DATA WYWOZU


ul. Augustowska, Batalionów Chłopskich, Białostocka, Bielskobialska, Bydgoska, Chełmska   Ciechanowska, Częstochowska, Czwartaków,
J. Dąbrowskiego, Elbląska, Ełcka, Gdańska, Giżycka, Gołdapska, Gorzowska, Iławska, Jeleniogórska, Kaliska, Katowicka, Kielecka,   
A. I. Koca, Konińska, Koszalińska, Krakowska, Krośnieńska, Legnicka, Leszczyńska, Leśna, Lubelska, Łomżyńska, Łódzka, M. Mackiewicza, Majerskiego, Majora Hubala, Nowosądecka, Olecka, Olsztyńska, Opolska, Ostrołęcka, Pilska, Piotrkowska, Płocka, Poznańska, Przemyska, Ptaszyńskiego, Radomska, Rzemieślnicza, Rzeszowska, Siedlecka, Sieradzka, Skierniewicka, Słupska, Sopocka, Szczecińska, Szwoleżerów, Tarnobrzeska, Tarnowska, Toruńska, Wałbrzyska, Warszawska, Węgorzewska, Włocławska, Wojska Polskiego, Wrocławska, Zamojska , Zielonogórska

3.02.2020 r.

4.05.2020 r.

3.08.2020 r.

2.11.2020 r.

Brylantowa, Brzechwy, Bursztynowa, Cicha, Diamentowa, Dubowo I, Herberta,  Jasna, Klasztorna, Kochanowskiego, Krzemowa, Mała, Miła, Miłosza, Papiernia , Parkowa, Platynowa, Pogodna, Prusa, Rubinowa, Sianożęć, Sienkiewicza, Słoneczna, Słowackiego, Spacerowa, Staniszewskiego, Szafirowa, Szymborskiej, Topazowa, Turkusowa, Utrata, Utrata Krótka, Wyspiańskiego, 100-lecia Niepodległości

4.02.2020 r.

5.05.2020 r.

4.08.2020 r.

3.11.2020 r.

ul. 1-go Maja, Bielickiego, Budowlana, Ciesielska, Energetyczna, Górna, Górnicza, Innowacyjna, Konopnickiej, Korczaka, Krótka, Łąkowa, Mechaników, Murarska, Noniewicza, Osiedle II, Aleksandry Piłsudskiej, Polna, Robotnicza, Rolnicza, Walerego Romana, Spokojna, Sportowa, Waryńskiego, Wiejska, Wigierska, Zahańcze, Żniwna




5.02.2020 r.

6.05.2020 r.

5.08.2020 r.

4.11.2020 r.


ul. 24 Sierpnia, Zygmunta Augusta, Bakałarzewska, Stefana Batorego, Bolesława Chrobrego, Filipowska, Grunwaldzka, Królowej Jadwigi , Władysława Jagiełły, Bolesława Krzywoustego, Władysława Łokietka , Mieszka I, Augusta I Mocnego , Jana III Sobieskiego, Bolesława Śmiałego, Traktorzystów , Władysława Warneńczyka, Wazów, Kazimierza Wielkiego, Zarzecze

6.02.2020 r.

7.05.2020 r.

6.08.2020 r.

5.11.2020 r.

Dąbrówka, Kołłątaja, Konarskiego, Krasickiego, Łanowa, Miodowa, Młynarska, Ogrodowa, Papiernia, Piaskowa, Piękna, Przemysłowa, Przytorowa, Sejneńska, Sikorskiego, Składowa, Słoneczna, Staszica, Szkolna, Zielna, Żytnia

7.02.2020 r.

8.05.2020 r.

7.08.2020 r.

6.11.2020 r.

ul. 41 Pułku Piechoty, Artyleryjska, Bałtycka, Bazarowa, Bohaterów, Chorwacka, Czeska, Francuska, Grecka, Hetmańska, Hiszpańska, Husarii, Kawaleryjska, Kosynierów, Lazurowa, Lotnicza, Morska, Partyzantów, Piekarskiego, Portugalska, Powstańców Śląskich , Powstańców Wielkopolskich, Raczkowska, Rycerska, Saperska Szwoleżerów, Targowa, Ułanów Grochowskich, Węgierska, Włoska, Wojczyńskiego, Zastawie

10.02.2020 r.

11.05.2020 r.

10.08.2020 r.

9.11.2020 r.



ul. 11 Listopada, Andersa, Antoniewicza, Bulwarowa,
Daszyńskiego, Dmowskiego, Franciszkańska, W. Gałaja,
Hamerszmita, Kamedulska, Kowalskiego (numery nieparzyste), Krzywólka, Legionów, A. Lityńskiego, Minkiewicza, Obozowa
Paderewskiego, Patli, E. Plater,. ks. J. Popiełuszki, Pułaskiego (numery nieparzyste), Putry, Reja, Reymonta, M. Skłodowskiej-Curie, Suzina,   ks. Stanisława Szczęsnowicza, Szpitalna, Tysiąclecia Litwy, Witosa, Zacisze

14.02.2020 r.

15.05.2020 r.

14.08.2020 r.

13.11.2020 r.

ul. Chłodna, Dwernickiego, Grabowa, Kolejowa, Kościuszki, Kowieńska, s. Kanizji Mackiewicz, Mickiewicza, Muzyczna, Narutowicza,  Noniewicza,   Parowozowa, Piłsudskiego, Plac Św. Krzyża Podhorskiego , Północna,  Świerkowa, , A. Wajdy, Wesoła, Wileńska, Wylotowa, ks. Zawadzkiego, Zwrotnicza, Żeromskiego

11.02.2020 r.

12.05.2020 r.

11.08.2020 r.

10.11.2020 r.

ul. Akacjowa, Buczyńskiego, Bukowa, Brzostowskiego, Brzozowa, Cedrowa,  Chabrowa , Cisowa, Dębowa, Jałowcowa, Jaśminowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kasztanowa, Klonowa, Leszczynowa, Lipowa, Lutostańskiego, Modrzewiowa, Nowomiejska, Olszowa, Orzechowa, Papieża Jana Pawła II, Różana, Sosnowa, Topolowa, Wierzbowa, Wiśniowa, Wrzosowa

12.02.2020 r.

13.05.2020 r.

12.08.2020 r.

12.11.2020 r.


ul. Armii Krajowej, Białorogi, Chopina Czarnoziem, Falka, Kowalskiego (numery parzyste), Młynarskiego, Moniuszki , Ogińskiego, Paca, Pułaskiego (parzyste), Studzieniczne, Szwajcaria, Szymanowskiego, Wyszyńskiego

13.02.2020 r.
14.05.2020 r.
13.08.2020 r.
13.11.2020 r.

 

 

Odpady należy wystawić do godziny 7:00 rano. Odpady wystawione po tym czasie nie będą odebrane.

 

Jednocześnie informujemy, że zbiórka odpadów wielkogabarytowych ma charakter cykliczny i jest przeprowadzana na początku każdego kwartału.          




W przypadku pytań prosimy dzwonić pod nr infolinii:  (87) 562 82 70  lub  (87) 562 82 80.